GTA 4 Download [PC] za darmo

GTA 4 to gra znana chyba każdemu. Wielu darzy ją ogromną sympatią, ponieważ jest to ostatnia gra w tej serii, która ma “to coś”, jak niektórzy określają. Jest również mniej realistyczna od późniejszej piątki, ale ma to swój urok.

O grze GTA 4

Wciel się w jednego z bohaterów pełnej akcji gry fabularnej. Zostań gangsterem i rozpocznij swoją przygodę w wirtualnym mieście Liberty City. Miasto w dużej części odzwierciedla ulice Nowego Yorku, co nadaje mu charakterystyczny klimat dużej metropolii. Czeka tam na Ciebie wiele misji i nielegalnych porachunków.

Napady i strzelaniny to tylko ułamek tego, co gra ma do zaoferowania. Standardowo, jak i w poprzednich częściach, gra umożliwia wiele opcji poruszania się po mapie. Nie musisz chodzić pieszo. Zawsze możesz złapać taksówkę, kupić auto albo po prostu je komuś ukraść.

Wszelkie kradzieże i uliczne porachunki przysporzą Ci niezłą dawkę adrenaliny, bowiem w Liberty City też czuwają służby porządkowe.  Jeśli dasz się złapać policji, misja zostanie niezaliczona, a Ty będziesz musiał rozpocząć ją od nowa. Zostań mistrzem gry w „kotka i myszkę”, opanowując sztukę ucieczki do perfekcji.

W tym świecie liczą się tylko pieniądze, a Twoim jedynym sposobem na życie są nielegalne interesy. Ryzyko i adrenalina są nieodłącznym elementem Twojej rozgrywki. Zostań największym twardzielem i zaprowadź własne porządki, wczuwając się w historię bohatera oraz wykonując powierzone mu misje.

Wykonując je, zdobędziesz przychylność innych gangsterów oraz zbudujesz niepodważalną reputację w przestępczym środowisku. Więcej o grze możesz dowiedzieć się na Wikipedii – link.

Rekomendowane wymagania

  •  Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
  •  Pamięć RAM: 2 GB (Windows XP) 2,5 GB (Windows Vista i nowsze)
  •  Karta graficzna: 512 MB NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870
  •  Miejsce na dysku twardym: 18 GB
  •  Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9
  •  System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 SP1 / 8 / 8.1 64-Bit / 10

Należy pamiętać, że są to rekomendowane wymagania, a nie minimalne. Mając słabsze parametry również nie powinieneś mieć problemu z uruchomieniem gry

Nasza recenzja gry

W tej odsłonie gry twórcy postarali się o wprowadzenie do niej nowych elementów. Dodali między innymi telefon i Internet, z którego może korzystać nasz bohater.

Niby szczegół, ale usprawnia komunikację w grze oraz ułatwia dostęp do misji. Dodatkowo, wczytując się w na pierwszy rzut oka niepozorne maile, możemy dowiedzieć się o nowych rodzajach broni czy ulepszeniach pojazdów.

Grafika i animacje zostały poprawione i wpisują się w gangsterski klimat miasta. W porównaniu z poprzednią wersją gry, ścieżka dźwiękowa oraz odgłosy wystrzałów również zostały dopracowane.

Choć akcja rozwija się powoli, fabuła gry wciąga i porywa gracza. Twórcy pomyśleli o dodaniu kilka zdarzeń, które zbliżają Liberty City do realnego miasta. Przemieszczając się jego ulicami, możemy napotkać roboty drogowe oraz  natknąć się na kierowcę, któremu zepsuł się samochód.

W tej wersji mamy mniej misji pobocznych, ale twórcy rekompensują nam to wprowadzeniem do fabuły nowego wątku. Nie musimy też pamiętać o zapisywaniu postępu w grze. Po ukończeniu każdej misji następuje automatyczny zapis. Miłośnicy akcji zdecydowanie powinni wypróbować GTA 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *