GTA 5 Download [PC] za darmo

GTA 5 to gra, która pobiła wiele rekordów i stała się wręcz klasykiem, jeśli chodzi o gry. Otwarty świat, możliwość podejmowania wielu wyborów i trzy różne postacie to tylko niektóre z jej zalet. Jeśli chcesz wsiąknąć na długie godziny przed komputerem, to koniecznie pobierz GTA 5!

O grze GTA 5

GTA V to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat – została uznana za najlepszą grę roku 2013. Gra produkcji Rockstar Games to niewątpliwy sukces, i to nie bez powodu.

Rozgrywka toczy się w miejscowości Los Santos, do dyspozycji gracza są aż trzy postacie: Michael Towney, Trevor Philips i Franklin Clinton (oraz momentami jego pies Chop). Poza samą, rozbudowaną fabułą mamy do wykonania wiele zadań pobocznych.

Ogromną zaletą GTA V są jej dodatkowe możliwości: kradzieże aut, kluby ze striptizem, nurkowanie, lot helikopterem, polowanie, konfiguracja domu…  Każda misja ma unikalny charakter, z pewnością nie ma mowy o monotonii.

Wszystkie trzy postacie mają indywidualny charakter, podejmują różne decyzje i mają różne umiejętności. Podczas wspólnych misji, można przełączać postacie oraz uzyskiwać informacje na temat ich zdrowia.

W GTA V auta nawiązują do znanych modeli i marek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ucieczki przed stróżami prawa mogą okazać się strategiczne, zarówno za pomocą szybkich aut jak i nietuzinkowych miejsc które mogą posłużyć jako kryjówka.

Sama mapa jest bardzo rozbudowana, zapewnia to wiele niezapomnianych godzin spędzonych na odkrywaniu gry GTA V. Sterowność jak i ustawienia oferują wiele możliwości konfiguracji, nawet dla najbardziej wymagających graczy.

Więcej o grze możesz dowiedzieć się na Wikipedii – link.

Nasza recenzja gry

GTA V to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier dostępnych na rynku. Nie bez powodu jest to jedna z najlepszych gier tego typu. Naszym zdaniem, ta gra wciągnie na wiele niezapomnianych godzin.

Różnorodność misji, możliwości odkrywania mapy, miejsc do zwiedzenia jest wręcz nieograniczona. To zasługuje na bardzo duży plus. Możliwość zmiany postaci jest niewątpliwie sporym atutem, tak samo jak indywidualne kreowanie otoczenia i stylizacji postaci.

Mało która gra potrafi tak skutecznie wciągnąć nas w klimat gangsterskich porachunków, szemranych interesów, oraz miejskiego, ulicznego życia. Jednym słowem: rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *